NB-IoT Liquid Level Pressure Sensor – 15m Cable
-
Koop 10 stuks en bespaar 10%:
€ 184,04 € 152,10
Product omschrijving
De Dragino PS-NB-serie zijn NB-IoT-druksensoren voor Internet of Things-oplossingen. De PS-NB-I is het onderdompelingstype dat het waterniveau kan meten door middel van druk en de sensorgegevens draadloos kan uploaden via het NB-IoT netwerk naar de IoT-server.
U kunt verschillende IoT-servers en verschillende uplink-methoden gebruiken, waaronder MQTT, MQTTs, UDP en TCP.
Het sensorknooppunt maakt gebruik van Quectel BC660K-GL Multi-band LTE Cat NB2-module die in de meeste Europese landen kan worden gebruikt. Er zit een kaarthouder in voor een NB-IoT simkaart.
Dit apparaat ondersteunt BLE voor eenvoudige configuratie en draadloze OTA om de firmware bij te werken.
De PS-NB wordt gevoed vanuit een 8500 mAh Li-SOCI2-batterij en is ontworpen voor vele jaren gebruik. Het apparaat heeft een externe antenne en een IP66-behuizing.
Meer informatie is te vinden op de website van Dragino.